Outlook je mocný pracovní nástroj. Málokdo ale využije jeho funkce na maximum. Podívejte se na krátkou a užitečnou příručku, kde najdete řadu klávesových zkratek a postupů, které vám usnadní a zrychlí v aplikaci Outlook práci.

Série článků Ježek v cloudu je nejen pro nové, ale i pro stávající uživatele Office 365 pro firmy. Noví uživatelé se seznámí s možnostmi jejich pracovních nástrojů v Office 365 a ti stávající mohou objevit něco nového. Články vychází nepravidelně, tak se přihlaste k odběru novinek a nic vám neunikne.

Nejen klávesové zkratky vám pomohou s efektivní prací v aplikaci Outlook. Přehledná příručka vás naučí nastavit si automatické odpovědi v době vaší dovolené. Ukáže, jak funguje archivace emailů a jaký je rozdíl mezi smazáním a archivací emailové zprávy. Nebo jak přidat podpis do nové emailové zprávy a také jak na změnu barevného motivu aplikace. Změnu barevného motivu jsem také podrobněji popisoval v předchozím tipu – Ježek v cloudu #4: Outlook 2016 a změna barevného motivu.

Stahujte z mého OneDrive nebo z webu Microsoftu – Elektronická kniha: Tipy a triky v Outlooku 2016.

Vyzkoušejte plán Office 365 Business Premium na 1 měsíc zadarmo. Registrujte se zde: Zkušební verze Office 365 Business Premium a napište mi přes kontaktní formulář. Rád vám pomohu se zprovozněním služby.