Aplikace Outlook 2016 v rámci předplatného Office 365 dostává každý měsíc drobné aktualizace, kterých si uživatel ani nemusí na první pohled všimnout. Novinku rozdělení doručené pošty na prioritní a další tentokrát žádný uživatel pravděpodobně nepřehlédne. K čemu to je tedy dobré?

Série článků Ježek v cloudu je nejen pro nové, ale i pro stávající uživatele Office 365 pro firmy. Noví uživatelé se seznámí s možnostmi jejich pracovních nástrojů v Office 365 a ti stávající mohou objevit něco nového. Články vychází nepravidelně, tak se přihlaste k odběru novinek a nic vám neunikne.

Outlook pomáhá s organizací pošty a snaží se určit, jaká zpráva je pro vás důležitá a kterou je možné odložit k vyřízení na později. Ta je pak přístupná ve složce Další. Rozdělení je snadno dostupné ve složce Doručená pošta v záložkách Prioritní a Další. V záložce Další zpravidla končí zprávy odesílané automaty – jako jsou reklamní sdělení, reporty, informační zprávy a podobně. Ne vždy se automatické zařazení povede a je tedy možné si určit, kam bude konkrétní zpráva příště zařazena.

Funkce prioritní pošty umožní soustředit se na důležitý obsah a nenechat se vyrušovat nedůležitými zprávami. Každému tohle rozdělení ale nemusí vyhovovat, tak může funkci prioritní pošty snadno vypnout.

V aplikaci Outlook 2016 přejděte na Zobrazení a tam najdete tlačítko Zobrazit prioritní doručenou poštu.

Ve webové aplikaci Outlook přejděte do Nastavení > Pošta > Rozložení a Prioritní doručená pošta.

Další užitečné informace o prioritní poště najdete na stránkách podpory Microsoftu – Prioritní doručená pošta v Outlooku a Vypnutí prioritní doručené pošty.

Vyzkoušejte plán Office 365 Business Premium na 1 měsíc zadarmo. Registrujte se zde: Zkušební verze Office 365 Business Premium a napište mi přes kontaktní formulář. Rád vám pomohu se zprovozněním služby.